شماره از اکسل به وی کارت

شماره از اکسل به وی کارت

ایجاد شماره در اکسل و وارد کردن آن به مخاطبان گوشی و حتی تلگرام

لطفا مطلب رو تا اخر بخونین کوتاهه

سلام خدمت همه طرف داران تیم ذهن برتر از اونجایی که خیلیها دوست دارن شماره هارو بصورت یکجا وارد مخاطب گوشیشون کنن یا اصلا لیستی از شماره ایجاد کنن تصمیم گرفتم آموزشش رو همراه با برنامش براتون آماده کنم شما با این بسته ی آموزشی به راحتی میتونین تو هر بار اجرا 1 میلیون شماره بسازین و از اکسل به وی کارت یا همون وی سی اف تبدیل کنین وتو گوشیتون لودش کنین تا به مخاطبانتون اضافه شن

همچنین اگه خودتون لیستی دارین میخواین راحت و سریع وارد گوشیتون کنین درجا با این آموزش میتونین

خلاصه بگم من خودم 1 میلیون شماررو تو 3 ساعت وارد گوشی کردم 7 هزارتارو تو 5 دقیقه

نمیخوام زیاد اینو تبلیغاتیش کنم چون چیز خاصی نیست

خیالتونم راحت بسته آموزشیو دریافت کنین در صورتی که ناراضی بودین  و اون کارایی که گفتم و نداشت که مطمعنم  میتونین شماره کارتتون رو بفرستین تا مبلغتون برگردونده بشه

1 2

3

filebazaar شماره ,  ,کنین ,وی ,اکسل ,رو ,    ,وی کارت ,به وی ,اکسل به ,از اکسلمنبع

گزارش کارآموزی اداره ثبت واسنادواملاک مشهد 27 ص

گزارش كارآموزي شركت داروسازي ثامن 71 ص

گزارش کارآموزی حسابداری صنعتی 23 ص

گزارش کارآموزی. دادگاه عمومی 218 ص

گزارش کارگاه شرکت زیمنس قسمت روتور 65 ص

گزارش کار‌آموزی کارگاه ریخته گری 34 ص

فایل ورد درس پژوهی علوم سوم ابتدایی مواد اطراف ما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

چگونه سيستم گوارش سالمي داشته باشيم PATS(public attitudes toward science) دیجی تایم | دنیای فیلم و سریال های روز دنیا پرسش مهر رئیس جمهور خرید بهترین کاغذ دیواری های سه بعدی زندگی،ساختنی است!!! maspad دانلود تحقیق اینجا همه چی هست اپلیکیشن جعبه - امداد خودرو | خدمات خودور